Kancelaria Kasprzyk & Wojdan to nowoczesna organizacja, oparta na doświadczeniu i kompetencjach wspólników: radcy prawnego Łukasza Kasprzyka i adwokata Piotra Wojdana oraz zespołu prawników, aplikantów i doradców podatkowych.

Kancelaria koncentruje się na obsłudze prawnej przedsiębiorców we wszystkich aspektach ich aktywności gospodarczej. Priorytetem w działalności Kancelarii jest skuteczność w realizacji celów stawianych przez Klientów oraz zabezpieczenie Ich interesów. Kancelaria każdorazowo dostosowuje zasady współpracy z Klientem do Jego struktury i potrzeb celem zapewnienia stałego wsparcia przy podejmowaniu wszelkich decyzji a także oczekiwanego zakresu asysty w działalności Klienta.

Wiodące obszary praktyki Kancelarii obejmują:
  • prawo spółek/M&A
  • inwestycje kapitałowe
  • prawo umów gospodarczych
  • spory sądowe i arbitrażowe/windykacja należności
  • nieruchomości / inwestycje budowlane
  • restrukturyzacje
  • własność intelektualna i przemysłowa
  • inwestycje podmiotów zagranicznych

Wiodące branże: Budownictwo, Nieruchomości, Elektryka i energetyka, Medycyna i Farmacja, FMCG , IT, Sport, Private equity, Transport, Hotele i restauracje

W specjalizacjach poszczególnych członków zespołu mieszczą się również sprawy wykraczające poza aspekty stricte gospodarcze, takie jak sprawy karne, rodzinne czy sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria dążąc do kompleksowego wsparcia swych Klientów ściśle współpracuje z podmiotami świadczącymi usługi księgowe i doradztwo podatkowe, notariuszami oraz komornikami. Obszarem działalności Kancelarii jest cała Polska. Współpracujemy również z zagranicznymi podmiotami świadczącymi pomoc prawną.

Łukasz
Kasprzyk

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studiów Podyplomowych „Akademia Spółek” Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W zakresie jego specjalizacji leży prawo spółek, prawo inwestycji budowlanych oraz prawo umów gospodarczych. Doradza Klientom Kancelarii w zakresie przekształceń, restrukturyzacji oraz inwestycji budowlanych. Posiada doświadczenie w negocjacjach, dochodzeniu należności i sporach sądowych. W Kancelarii koordynuje obsługę Klientów zagranicznych. Jako partner i doradca Klientów czynnie angażuje się w istotne aspekty ich działalności: wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki, członek Komitetu Doradczego Klubu Hokejowego Podhale Nowy Targ S.A.

Piotr
Wojdan

Adwokat. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz również z wyróżnieniem Wydział Stosunków Międzynarodowych i Politologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W zakresie jego specjalizacji leży prawo nieruchomości, prawo spółek oraz prawo umów gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych dotyczących nieruchomości. Uczestniczy regularnie w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz sądami arbitrażowymi. Kurator wielu spółek kapitałowych powołany przez krakowski Sąd Gospodarczy.
Kasprzyk & Wojdan S.K.A. ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków.
REGON: 523602211, NIP: 6793252483, KRS: 0001000939
tel. +48 12 307 32 57, +48 791 238 722, email: biuro@kasprzyk-wojdan.pl
CAPTCHA